З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Хімчистки диванів допоможе повернути меблям привабливість, свіжість, яскравість кольору і первинний вигляд, практично, як при покупці.

Використання виробу утворює на ньому засмальцьовані ділянки, він втрачає зовнішній лиск, набуває неприємного запаху, яскрава оббивка тьмяніє, естетичні якості погіршуються. Колись доглянутий диван стає небезпечним для здоров'я, так як під тканиною створюється мікросередовище, сприятливе для патогенної мікрофлори, де розмножуються пилові кліщі і шкідливі бактерії.

Навіть акуратні і ощадливі господарі часто стикаються з проблемами плям, що важко видаляються, пилу що в'ївся і неприємного запаху. Процес очищення ще більш ускладнюється в будинках з дітьми і домашніми улюбленцями.

Провести якісну чистку своїми силами - важке завдання. Використовувані в побуті засоби не справляються з більшістю плям, а розводи на поверхні залишаються в 99% випадків. Пилосос може прибрати пил тільки з поверхні виробу, залишаться більш глибокі забруднення.

Щоб не витрачати час і свої сили багато господарів замовляють чистку диванів на дому. Це найбільш ефективний спосіб приведення меблів в порядок. Тільки робота професіоналів допоможе швидко і якісно усунути будь-які різновиди забруднень і неприємні запахи, повернути предметам інтер'єру привабливість і естетичність.

Ціна виїзної хімчистки диванів

Точна вартість послуги визначається на місці за результатами огляду. Кінцева ціна хімчистки диванів залежить від обсягу роботи, ступеня забрудненості та інших умов. Прайс-лист з базовими розцінками наведено в таблиці.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка м'яких меблів грн./од.
Диван 1600
Диван кутовий 1800

Від чого залежить вартість послуги?

Хімчистка диванів в Києві

Розрахунки проводяться індивідуально в кожному конкретному випадку. Ціна залежить від наступних умов:

  • Конфігурація, розміри меблів. При великому розмірі виробу та наявність важкодоступних місць необхідно використовувати більше мийних засобів і часу на роботу;
  • Відстань. Базові ціни застосовуються для чистки диванів в Києві. У разі виїзду в інші міста і населені пункти Київської області умови обумовлюються індивідуально, залежно від відстані;
  • Обробка від пилових кліщів. Проводиться для знищення комах та інших шкідливих мікроорганізмів із застосуванням спеціальних реагентів.
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається хімічне чищення диванів на дому?

Перед наданням послуги по хімчистці диванів, фахівці попередньо оглядають виріб, щоб визначити тип матеріалу і характер забруднень. В цілому, хімчистка відбувається в кілька етапів:

01

Первинний огляд

Спеціаліст проводить огляд поверхні, визначає матеріал, вид і характер забруднень, після чого проводиться вибір методу очищення в залежності від індивідуальних властивостей оббивки (натуральна тканина, синтетика і ін.). Делікатні тканини попередньо перевіряються на стійкість до вибраного реагенту.
02

Усунення пилу

Поверхня обробляється від пилу і дрібного сміття за допомогою професійного пилососа.
03

Нанесення миючого компоненту

На поверхню наносять індивідуально підібраний засіб з лінійки препаратів професійного класу для м'якого і ефективного видалення забруднень. Шампунь проникає в глибину матеріалу, впливаючи на плями і виштовхуючи бруд з волокон тканини.
04

Видалення плям

Локальні плями підлягають обробці професійними засобами для виведення плям, які підбираються залежно від матеріалу, з якого виконано виріб.
05

Промивання виробу

З використанням екстракторного пилососа фірми Karcher видаляються залишки бруду і чистячого складу, зайва волога. Повне просушування досягається в природних умовах в залежності від пори року: влітку приблизно за 4 години (аналогічно взимку в період опалювального сезону), в холодний період висихання відбувається приблизно за 8 годин. Увечері диваном вже можна користуватися, якщо майстра Ви викликали на ранок.

Переваги професійної хімчистки диванів

Багато хто приймає спроби почистити диван самостійно за допомогою побутової хімії, але найчастіше результат не виправдовує високих очікувань. Адже якщо для виведення плям використовується неправильний засіб, це часто призводить до непридатності оббивки. Зберегти меблі можна користуючись послугами професійного чищення диванів, основними перевагами якого є:

Комплексна обробка
Клінер проводить комплекс заходів: видалення пилу, сміття з важкодоступних місць, включаючи щілини між подушками, підлокітниками і спинкою, очищення білизняних ящиків. Результат - як зовнішне прибирання, так і повне очищення зсередини. Меблі стають дійсно чистими і свіжими.
Безпека для здоров'я
Очищення проводиться із застосуванням спеціальних миючих засобів, в складі яких не містяться шкідливі для здоров'я людей і навколишнього середовища речовини. Використовувані препарати не токсичні, не викликають алергії, не несуть небезпеки для людей і домашніх тварин.
Індивідуальний підбір хімії
Вибір реагентів проводиться в залежності від характеру і типу забруднень. Всі очищаючі засоби відповідають типу матеріалу. Наші фахівці застосовують професійне обладнання та безпечні засоби для виведення бруду, які є ефективними для усунення плям і не пошкоджують поверхню.
Висока ефективність
Великий досвід роботи дозволяє застосовувати методи хімічної чистки диванів, які в 90% випадків повністю усувають забруднення, або роблять їх практично непомітними. Максимальна ефективність досягається якщо плями свіжі, а оббивка не підлягала самостійному очищенню.
Повернення природного кольору
Виріб брудниться не тільки з зовнішньої сторони, але також і зсередини. Звичайний пилосос і побутова хімія не здатні впоратися з глибинними забрудненнями. Використання спеціального обладнання, екстракторного пилососа і професійних складів повертають яскраві кольори і охайний зовнішній вигляд тканинній оббивці.
Усунення сапрофітів
У будь-якій тканині з плином часу заводяться сапрофіти - пилові кліщі, побачити яких можна лише за допомогою мікроскопа. Вони є причиною алергії і багатьох захворювань. Глибинна очистка професійної хімією і обладнанням знищує переважну кількість комах і на 90% знижує їх здатність до розмноження.

Чому краще замовити хімчистку дивана у професіоналів?

Хімчистка застосовується не тільки для естетичної краси, адже якщо на меблях не видно плями, то це ще не означає, що вони чисті. А диван, в важкодоступних місцях якого скупчилися сміття і пил, може бути просто небезпечним для здоров'я.

Чистка диванів на дому

Самостійно проводити хімчистку не рекомендується, так як існує ймовірність зіпсувати оббивку і значно погіршити забруднення. Кращим рішенням проблеми буде виклик клінера для хімчистки диванів з виїздом додому відразу після появи плям, що заощадить Вам час і гроші.

Доцільно відразу звернутися за допомогою до фахівців у разі утворення на меблях:

  • Пилу, технологічних плям і інших забруднень;
  • Плям від жирів рослинного і тваринного походження;
  • Стійких плям і неприємного запаху від відходів життєдіяльності домашніх тварин;
  • Важко виведених плям і розводів від напоїв (кава, соки, вино). Повне їх видалення можливо, якщо виклик майстра проведений відразу після розливу рідин;
  • Слідів від маркерів, фломастерів, кулькових ручок тощо.

Крім видалення забруднень, хімчистка попереджає передчасний знос оббивки і зберігає привабливість зовнішнього вигляду. Майстри проходять навчання, підвищують кваліфікацію і вибирають ті технології очищення, які найбільш підходять для відповідного типу оббивки, характеру і ступеня її забрудненості.

Порада! За рекомендаціями технологів глибоку хімчистку слід проводити як мінімум 2 рази на рік, якщо при цьому у Вас є можливість пилососити вироби раз в 1-2 тижні.

При відсутності такої можливості замовляти чистку дивана на дому в клінінговій компанії слід частіше. Такий підхід «продовжує життя» меблів, позбавляє від пилових кліщів і в цілому облагороджує їх зовнішній вигляд.

Популярні питання про послугу з чищення диванів

Чи можна бути присутнім в приміщенні, де відбувається хімчистка?

Так. Обробка не несе небезпеки для здоров'я людей і тварин. Всі вживані склади пройшли випробування, гіпоалергенні, мають сертифікати. У випадках сильних забруднень можуть використовуватися склади з активними компонентами, які мають різкий запах. По завершенню процесу проводиться повне видалення миючих засобів. Єдина рекомендація - провітрити кімнату протягом 30 хвилин після від'їзду фахівця.

Послуги професійної хімчистки диванів
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: