З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Офісні перегородки є прекрасним способом створення локальних зон в торгових центрах і адміністративних будівлях, а використання елементів декору підкреслює респектабельність компанії. Продуктивність праці співробітників набагато підвищується при наявності у них окремого простору. Монтаж офісних перегородок не викликає складнощів, дозволяючи створити оптимальне планування приміщень з окремими зонами.

Однак є у такого типу інтер'єрного зонування і свої особливості експлуатації. Адже при тривалій експлуатації на їх поверхні з'являються пил і бруд - як і на звичайних вікнах, а повітря всередині насичується вірусами. Що зібралися пил на офісних перегородках підіймається навіть при незначному коливанні повітря, заповнюючи особистий простір і створюючи відчуття затхлості.

Щоб забруднене приміщення не впливало імідж компанії, працездатність і здоров'я співробітників, не викликало негативного враження у відвідувачів і партнерів, необхідно регулярно здійснювати миття офісних перегородок.

Ціна мийки офісних перегородок в Києві

В прайс-листі наведено базові розцінки. При розрахунку підсумкової вартості миття перегородок в офісі застосовується коефіцієнт по висоті. Для узгодження точної суми з менеджером зателефонуйте або оформите заявку на сайті.

(мінімальне замовлення на мийку перегородок в офісі - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Мийка перегородок грн./м2
Сезонна від 50
Після ремонту від 60

Від яких факторів залежить вартість послуги?

Миття офісних перегородок

При формуванні ціни на мийку офісних перегородок враховуються такі чинники:

  • Вид матеріалу (ДВП, пластик, тип скла: фактурне, вітражне, триплекс);
  • Тип і ступінь забрудненості (плями від жиру, маркерів, харчових продуктів і ін.);
  • Наявність декоративних елементів конструкції;
  • Відстань приміщень замовника від Києва (при необхідності виїзду за місто послуги клинерів обійдуться дорожче).
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається миття перегородок в офісі?

Технологія мийки перегородок в офісі складається з наступних етапів:

01

Підготовка

Майстер визначає тип матеріалу перегородки і ступінь забрудненості. Звільняє простір для виконання робіт, підбирає і тестує мийний препарат.
02

Видалення забруднень

Видалення великого налиплого бруду з поверхні проводиться за допомогою спеціального скребка. Це особливо актуально після ремонтних і будівельних робіт.
03

Мийка

Обробка перегородок з обох сторін мийним препаратом професійного класу, що руйнує молекулярну структуру забруднень.
04

Промивання

Майстер відмиває перегородки чистою водою, видаляючи плями і сліди мийного препарату. За допомогою згону з покриттям з гуми або каучуку видаляються залишки вологи.
05

Полірування

Поверхня перегородки протирається м'яким текстилем (мікрофіброю), не залишаючи подряпин на склі і забезпечуючи його максимальну прозорість.

Переваги професійної мийки офісних перегородок

Без пошкоджень поверхні
Миття перегородок в офісі виконується за перевіреною технологією, спеціальним інвентарем, що запобігає появі подряпин і статичної електрики.
Безпека
Майстер строго дотримується технології процесу і використовує екологічно чисті миючі препарати, що мають сертифікати і відповідають європейським стандартам безпеки.
Компетентний персонал
Майстри мають досвід і проходять спеціальну підготовку, застосовуючи інструменти та засоби для чищення, що відповідають типу матеріалу перегородки.
Ефективність
Клінери швидко і акуратно очистять будь-яку поверхню, не завдаючи їй ушкоджень. За годину до завершення робіт зателефонують замовнику для перевірки виконання наданих послуг.

Чому краще замовити миття перегородок в офісі у клінінгової компанії?

Мийка перегородок в офісі

На перший погляд вимити офісні перегородки легко і просто. Але для проведення такого трудомісткого процесу потрібно не тільки досвід і навички, а й спеціальні знання технології і типів миючих препаратів, а також різноманітний спеціалізований інвентар.

Увага! При очищенні алюмінієвих конструкцій не можна допускати появи подряпин на металі. Тому використовуються неабразивні кошти в поєднанні з м'якими губками. У місцях з'єднання елементів конструкції і кріплення перегородки до стаціонарної стіні дуже складно самостійно видалити забруднення і накопичилася пил. Також важливо не допускати попадання води і реагентів в дверні замки.

Особливу увагу слід приділяти перегородок з крихкого матеріалу: скло, пластик. Чи не володіють досвідом і навичками люди залишають на поверхні розлучення, подряпини і інші механічні пошкодження, для усунення яких потрібна дорога полірування. Декоративний шар покриття можна очищати тільки делікатними засобами щадним способом.

Порада! Щоб не порушувати робочий процес, рекомендуємо замовити мийку офісних перегородок у вечірній час або на вихідний день.

Популярні питання про послугу

Чи зобов'язаний замовник надавати своє обладнання, інвентар та побутову хімію?

Ні. Замовнику не потрібно купувати на свої кошти інструменти та миючі препарати. Виїжджаючи в офіс замовника, майстер повністю укомплектований спеціалізованим інвентарем і пристосуваннями: драбина, скребки та втулки з різним покриттям, телескопічні штанги, інструменти професійного класу, губки і мікрофібра. Ми не використовуємо звичайну побутову хімію, все чистять препарати і засоби для виведення плям професійного класу клінер привезе з собою.

Замовити мийку офісних перегородок
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: