З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Миття вікон після ремонту - особливо трудомісткий процес: плями клею на стеклах і рамах, залишки будівельних сумішей і лаку істотно ускладнюють роботу. Будь-які будівельні, оздоблювальні, малярні та інші подібні роботи залишають після себе сміття і технологічні плями.

Навіть після роботи досвідчених майстрів залишаються неприємні наслідки, від яких важко позбутися. А якщо ремонтом займатися самостійно, то на прибирання та відмивання вікон часто не залишається сил і часу.

Саме тому все більше людей звертаються за допомогою в клінінгову компанію, співробітники якої швидко очищають будь-які поверхні і якісно наводять чистоту і порядок.

Вартість миття вікон після ремонту

Після будівельних робіт залишаються стійкі забруднення, тому ціна миття вікон після ремонту вище, ніж у сезонної мийки вікон. Надання послуги вимагає більше зусиль, що докладаються і миючих засобів для видалення технологічних плям.

(Мінімальне замовлення на миття вікон після ремонту - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Миття вікон і вітрин грн./м2
Сезонне від 50
Після ремонту від 60
Мийка москітної сітки 40 грн./шт.

Від чого залежить ціна послуги?

Миття вікон після ремонту

Вартість послуг формується виходячи з наступних параметрів:

  • Ступінь забруднення. Для видалення слідів будівельно-оздоблювальних сумішей необхідно використання хімічних розчинників і застосування спеціального обладнання, інвентарю;
  • Розмір і тип скління. Чим більше площа поверхні, що очищається, тим більше потрібно докласти зусиль і витратити миючих препаратів. Також миття вітражних і панорамних вікон має особливості на відміну від очищення традиційного склопакету;
  • Додаткові опції. За бажанням замовника співробітники компанії можуть почистити москітні сітки і жалюзі.
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Етапи миття вікон в квартирі після будівельників

Ефективне миття вікон після будівництва відбувається в кілька етапів:

01

Первинне очищення

Рами і шибки спочатку очищаються поверхнево спеціальним пилососом. Забирається бруд і пил, всі елементи вікна ретельно очищаються від залишків будівельних сумішей. Підвіконня, скло і відкоси чистять обережно, не залишаючи подряпин, особливо приділяючи увагу найбільш забрудненим ділянках.
02

Миючі засоби

Ми застосовуємо тільки безпечні і сучасні спеціальні розчини. Вони наносяться на поверхню скла і ефективно очищають всі елементи вікна.
03

Видалення забруднень

Стійкі і виражені забруднення видаляються з використанням спеціального скребка делікатними рухами, що не допускають появи подряпин і інших негативних наслідків.
04

Обробка активною піною

Вона надає поверхні не тільки чистоту, а й природний блиск, прозорість скла.
05

Сушка

Заключний етап, в результаті якого відбувається видалення вологи спеціальними серветками з мікрофібри.

Чому замовити мийку вікон після ремонту краще у професіоналів?

Клінінгові компанії використовують спеціальне обладнання та професійні засоби для чищення, що відрізняються від звичайної побутової хімії більшою результативністю і безпекою для здоров'я. Тому краще замовити миття вікон в квартирі після ремонту в спеціалізованій організації, а не намагатися це зробити самому побутовими малоефективними хімічними засобами.

Робота досвідчених професіоналів має ряд переваг:

Досвід роботи з різними матеріалами
Клінери застосовують сильні миючі речовини строго за призначенням: окремі засоби - для дерев'яних рам, окремі - для пластикового профілю. Досвід дозволяє враховувати всі нюанси при обробці різних поверхонь.
Професійні миючі засоби
Вони не залишають різких специфічних запахів, не викликають алергію, абсолютно нешкідливі для дітей і домашніх тварин. Застосовуємо засоби з антистатичними властивостями, завдяки чому пил довгий час не осідає.
Повертаємо прозорість скла
Після застосування професійних миючих препаратів на склі не залишаються розводи, вікна виглядають як нові. Прозорість скла забезпечує відмінний огляд і проникнення сонячного світла в приміщення.
Тривалий ефект
Віконні отвори не тільки очищаються від забруднень, але і обробляються хімічними пиловідштовхуючими складами, завдяки чому вікна зберігаються чистими протягом декількох місяців без повторної очистки.
Дбайливе ставлення до вікон
Застосування спеціальних засобів для очищення вапняних і цементних забруднень в порівнянні з механічним способом не пошкоджує поверхні і не залишає на склі подряпин.
Економія грошей
Існує думка, що вимити вікна після ремонту самостійно - дешевше, але це не так. Потрібно купити інвентар, миючі засоби, мікрофібру для натирання скла, та й час витратити.

Чим миття вікон після будівництва відрізняється від сезонного?

Миття вікон після будівельних робіт

Ремонт, будівельні та оздоблювальні роботи залишають після себе значні забруднення. Необхідно акуратно і делікатно видаляти залишки фарби, цементний пил, сліди від скотчу та спеціальної малярської стрічки.

Складніше за інші видаляються специфічні забруднення, особливо коли вони поширені на великих ділянках. З засохлим клеєм і слідами від підсохлого скотча іноді доводиться боротися спеціальними хімічними засобами. Для кожного забруднення необхідно підбирати індивідуальні ефективні засоби очищення.

Очищення вікон ускладнюється наявністю на скляній поверхні плям, що важко виводяться від цементного розчину, штукатурки та інших будівельних сумішей.

Важливо! Миття вікон після будівництва вимагає спеціальних знань, спеціалізованих засобів і професійного устаткування. Ефективність результату - це не тільки бездоганна чистота, але і відсутність пошкоджень на поверхні, а також подальша обробка профілактичними засобами, що відштовхують бруд.

Робота ускладнюється також несвоєчасним видаленням захисних плівок, які запікаються на сонці і в'їдаються в рами, але наші співробітники мають достатній досвід і справляються з такими проблемами.

Слідкуйте за роботою будівельників, щоб вони виконували ремонт акуратно. Іноді вони пошкоджують поверхні, і тоді виправити ситуацію миючі засоби вже не зможуть. Мити вікна після ремонту необхідно за спеціальною технологією в суворій послідовності: спочатку видалення пилу, і тільки потім застосування миючих складів. Якщо наносити засіб для чищення на запорошене вікно, то це викличе появу мікро-подряпин, що знижують прозорість і блиск скла.

Популярні питання про миття вікон після ремонту

Які послуги включає вартість мийки вікон?

У вартість миття вікон після ремонту включається очищення підвіконня, відливів, відмивання рам і очищення віконного скла. При цьому окремо рахується внутрішня і зовнішня сторона.

Мийка вікон після будівельників
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: