З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Ковролін - це найбільш популярний і оптимальний вид підлогового покриття для офісу. Але навіть регулярне прибирання не в повній мірі усуває накопичений з часом пил, що осідає в глибині ворсу, тому необхідно не менше 2 разів на рік проводити професійну хімчистку.

Найбільш актуально проведення хімчистки ковроліну в офісах - приміщеннях інтенсивної прохідності, де відвідувачі ходять у вуличному взутті. Щодня у глибину ворсу потрапляє пил, бруд, в ньому розвивається патогенна мікрофлора. На підлозі залишаються розводи від кулера, плями від чаю і кави.

Регулярне чищення підлогового покриття є обов'язковою процедурою для тих, хто піклується про здоров'я співробітників, відвідувачів і позитивному іміджі компанії.

Наші майстри проводять роботи по хімчистці незнімного килимового покриття безпосередньо в офісі, без необхідності транспортування виробу. Застосовується відпрацьована перевірена технологія із застосуванням промислового обладнання та ефективних розчинів, що дозволяє видалити практично будь-яке забруднення.

Ціни на хімчистку ковроліну в офісі

Ціновий діапазон вартості послуг вказаний в прайс-листі та варіюється в залежності від обсягу робіт, розміру, структури матеріалу, довжини ворсу, складності та кількості наявних плям, характеру і давності забруднень. Ми не підвищуємо ціни на хімчистку офісного ковроліну після узгодження умов.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка ковроліну грн./м2
1-50 м2 від 60
51-100 м2 від 55
101-200 м2 від 50
201-300 м2 від 45
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається чистка офісного ковроліну?

01

Тестування виробу

На непомітній ділянці майстер перевіряє реакцію матеріалу і його взаємодію з хімічними компонентами. Тестування виявляє зміну кольору, стійкість і реакцію плям на очищуючий розчин.
02

Вакуумне очищення

Спеціаліст використовує потужний пилосос з віброщіткою для видалення пилу, вовни та інших великих фракцій. Також на цьому етапі за допомогою складів професійного класу видаляються залишки специфічних забруднень (клей, жувальна гумка).
03

Роторна чистка

Поетапне очищення із застосуванням щіток різного типу, розмивочних кіл і екстракторної машини. Застосування професійного обладнання дозволяє позбавити поверхню від будь-яких плям.
04

Промивання виробу

Після завершення робіт по чистці ковроліну в офісі, покриття під тиском промивається чистою водою з видаленням залишків миючого розчину, а залишки вологи витягуються екстракторним обладнанням.

Переваги професійної хімчистки ковроліну в офісі

Сучасні технології
Досвідчені майстри підбирають технологію чистки, що відповідає типу матеріалу і виду плям. Послуги хімчистки офісного ковроліну проводяться з точним дотриманням технологічного процесу.
Безпека процесу
Ми працюємо тільки з якісними миючими розчинами, які пройшли сертифікацію. Вони не викликають алергічних реакцій і безпечні для людей і домашніх тварин.
Бережний підхід
Застосовуються щадні склади для натурального матеріалу. Синтетичні вироби очищаються більш агресивними хімічними розчинами для моментального видалення всіх забруднень.
Економія коштів
Професійна хімчистка не тільки повертає покриттю первісний вигляд, зберігаючи яскравість забарвлення, але і продовжує термін служби, а відтак скорочує витрати на покупку нового.

Чому краще замовити чистку офісного ковроліну у клінерів?

Послуги хімчистки ковроліну в офісі

Грамотна хімчистка повертає виробу естетичний зовнішній вигляд і продовжує термін експлуатації. Накопичені в ворсі бруд, шерсть і пил викликають алергічні реакції, а зайва волога стає причиною утворення цвілі.

Штатний технічний персонал компанії повинен проводити регулярне чищення поверхні побутовим пилососом, а всю іншу складну роботу слід доручати професіоналам. Якщо не бажаєте додатково витрачатися на придбання нового підлогового покриття, то не слід доручати прибиральниці глибоке очищення і видалення складних плям. Для очищення килимових виробів неприпустимо використання побутового миючого пилососа.

Технологи не рекомендують застосовувати звичайну побутову хімію з супермаркетів. Використання невідповідних миючих рідин (прального порошку, рідкого мила та ін.) гарантує псування виробу, порушення структури матеріалу і зміну кольору. Наші фахівці застосовують чистячі розчини професійно класу.

При утворенні плям рекомендується оперативно замовити чистку ковроліну в офісі в день появи складного забруднення, інакше бруд в'їдатиметься і проникатиме глибоко в ворс. Свіжі плями видаляються більш ефективно і безслідно, а від застарілої грязі ворс злипається, і видалити забруднення без порушення структури матеріалу досить проблематично.

Чистка офісного ковроліну в Києві

Професійна хімчистка офісного ковроліну - це:

  1. Покращення загального вигляду приміщень, естетичність і охайність. З чистими підлогами весь інтер'єр виглядає доглянутим і акуратним. Після очищаючої процедури виріб виглядає як новий;
  2. Освіження повітря. Ворс килимового виробу вбирає в себе не тільки пил, але і неприємні запахи. Глибоке професійне очищення промисловим обладнанням промиває ворс, усуває несвіжий запах і освіжає повітря;
  3. Продовження терміну експлуатації. Пісок, сміття, інші великі фракції чинять негативний вплив на матеріал, перетираючи його волокна. Регулярне глибоке очищення запобігає передчасному зносу виробу.

Технологи рекомендують проводити виїзну хімчистку раз на півроку - навесні і восени. Очищаючі заходи слід проводити частіше за інтенсивної відвідуваності кабінетів з великою кількістю відвідувачів.

Популярні питання про послугу

Чи багато часу займає процес повного очищення?

Тривалість виконання робіт залежить від площі приміщення, кількості кабінетів і робочих місць, наявності предметів меблів, кольорів, дротів (при великій кількості предметів процес більш тривалий). Як правило, на прибирання офісу середніх розмірів йде близько 4 годин.

Професійна хімчистка ковроліну в офісі
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: