З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Широке французьке вікно, що займає всю стіну від підлоги до стелі, вражає пишністю краєвиду, наповнює приміщення світлом і великою кількістю повітряного простору. Але переваги елемента архітектури блякнуть, коли скло покривається шаром пилу і розводами від дощу.

Важливо! Щоб неохайний зовнішній вигляд не позначався на іміджі офісу або власника квартири необхідно не менше 2 разів на рік мити панорамні вікна.

Процес миття панорамних вікон досить складний в висотних будинках через важкодоступність, велику площу поверхні, що очищається, необхідність використання спеціального інвентарю та професійного спорядження. Якісне миття вікон вимагає від виконавця наявність спеціальної підготовки, застосування телескопічних ручок і декількох різновидів сковзал.

В панорамної конструкції очищенню повинні піддаватися не тільки видове скло, а й рами, укоси, стики, фурнітура та інші елементи. За результатами роботи професійного клінера Ви отримуєте чисту і ідеально прозору поверхню скла, що відмінно пропускає сонячне світло.

Ціна мийки панорамних вікон в Києві

Базові розцінки на клінінгові послуги наведені в таблиці і охоплюють очищення всіх елементів конструкції (скло, стики, рама, фурнітура та ін.). Підсумкова вартість миття панорамних вікон вказується менеджером після узгодження з замовником. Ціни на послуги в Києві не залежать від віддаленості від центру, але коригуються, якщо виконання робіт буде здійснюватися за межами міста.

(мінімальне замовлення на миття вікон - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Мийка панорамних вікон грн./м2
Сезонна від 50
Після ремонту від 60
Мийка москітної сітки 40 грн./шт.

Від чого залежить кінцева вартість послуги?

Мийка панорамного вікна

Оплата за виконувані роботи може варіюватися. Ціни на мийку панорамного скління залежать від таких факторів, як:

  • Площа скління. У прайс-листі наведено ціни за 1 кв. м з одного боку вікна;
  • Висота конструкції. Оглядове вікно виглядає престижно, але висота ускладнює процес очищення;
  • Стулки. Наявність в конструкції глухий (що не відкривається) стулки вимагає застосування додаткового обладнання, щоб ретельно очистити важкодоступні місця;
  • Ступінь забрудненості. Вартість миття скління після ремонту трохи вище;
  • Сезон виконання робіт. У холодний період з техніки безпеки вікна можна відмивати тільки з внутрішньої сторони;
  • Необхідність застосування додаткового обладнання, спорядження та ін.
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається миття панорамних вікон в квартирі?

01

Нанесення миючого препарату

Миючі засоби наносяться з обох сторін з рівномірним розподілом по склу, рамам, укосам та ін. Кожному типу конструкції та ступеня забрудненості підбирається відповідний очищуючий склад.
02

Видалення забруднень

Залишки цементу, фарби і липкої стрічки видаляються механічним способом за допомогою скребка або хімічного абразиву, який не залишає подряпин.
03

Ополіскування

При проведенні мийки панорамних вікон в квартирі бруд і залишки миючого препарату ретельно змиваються водою до повного усунення мильної піни та розводів.
04

Наведення блиску

За допомогою спеціального інвентарю з усіх елементів конструкції видаляється волога, скляна поверхня до блиску натирається серветками з мікрофібри.

Переваги професійної мийки панорамного скління

Миємо будь-які вікна
Знаємо особливості сучасних віконних конструкцій, розуміємо, що не всі панорамні вікна відкриваються, проте, ефективно відмиваємо їх як з внутрішнього боку, так і з зовнішнього.
Компетентні майстри
Наші фахівці проходять професійну підготовку, знають всі нюанси і технологію очищення, мають достатній досвід. У нас немає випадкових людей - тільки професіонали своєї справи.
Гарантія безпеки
При здійсненні професійного миття панорамних вікон використовуються сертифіковані чистячі розчини, безпечні для здоров'я, що володіють гіпоалергенними властивостями.
Дбайливе ставлення
При наданні послуг використовується обладнання, інвентар та миючі препарати, що делікатно відмивають всі елементи конструкції. На склі і рамах не залишається подряпин, відколів та інших пошкоджень.

Помити самому або замовити миття панорамного вікна у клінерів?

Професійне миття панорамних вікон

Заходи по очищенню вікон досить виснажливі. Вони вимагають витратити багато часу, а часом і небезпечні для непідготовлених до роботи на висоті людей. Далеко не кожній господині або прибиральниці офісу під силу відполірувати до блиску велику поверхню панорамного скла. Для доступу до зовнішньої сторони потрібен спеціальний інвентар, а звична побутова хімія залишає розводи.

Увага! Очищення французьких вікон - тривалий процес, який пов'язаний з рядом труднощів при виконанні робіт із зовнішнього боку або при нестандартних конструкціях. Не потрібно експериментувати і намагатися вимити конструкцію своїми силами, так як це не звичайне домашнє вікно.

Для очищення фасадного скління в висотних будівлях краще замовити мийку скла в панорамних вікнах у клінінговій компанії, співробітники якої мають достатній досвід, знання і кваліфікацію.

При наданні послуги мийки панорамних вікон майстри використовують чистячі розчини професійного класу, тому легко усунуть забруднення будь-якого ступеня складності, швидко і недорого додадуть чистоту і блиск скляним поверхням.

Популярні питання клієнтів

Як довго за часом відбувається мийка панорамних вікон?

Час залежить від кількості вікон, площі їх поверхні і ступеня забрудненості. На одне вікно витрачається від 1 години часу. На миття панорамних вікон офісу середніх розмірів може піти до 8 годин. Миття вікон після ремонту вимагає в 1.5 рази більше витрат часу.

Замовити миття панорамних вікон в квартирі
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: