З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Крісла - одні з найбільш інтенсивно використовуваних предметів меблів. В результаті щоденної експлуатації вони швидко забруднюються, затираються і набувають несвіжий запах. Згодом в оббивці скупчуються пилові кліщі і шкідливі для здоров'я мікроорганізми, особливо небезпечні для дітей і алергіків.

Самостійно надати крісел первинний зовнішній вигляд дуже складно. Набагато надійніше віддати м'які меблі в руки фахівців. Професійна хімчистка крісел ліквідує забруднення, плями, неприємні запахи і знищить мікроорганізми. Використання професійної техніки і спеціальні миючі засоби допоможуть по-справжньому освіжити тканину і позбавить від забруднень.

Фахівці рекомендують проводити хімчистку 2-3 рази на рік. Кваліфікований підхід не тільки додасть виробам презентабельний вигляд, але і дозволить значно збільшити термін їх експлуатації.

Ціна виїзної хімчистки крісел

Підсумкова вартість послуги залежить від обсягу робіт, виду матеріалу для оббивки, застосовуваних чистячих засобів (вони підбираються залежно від виду забруднень і матеріалу виробу). Ціна хімчистки крісел фіксується відразу, при оцінці роботи, і не змінюється після її виконання. Наша клінінгова компанія працює максимально відкрито і прозоро.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка м'яких меблів грн./од.
Стілець 100
Крісло 500
Диван 1600
Диван кутовий 1800
Пуф, банкетка 100 - 200
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як проходить хімчистка крісел на дому?

Процедура професійного чищення крісел на дому складається з декількох етапів:

01

Ліквідація пилу

Для цих цілей використовується пилосос фірми Karcher. Він дозволяє зробити глибоке сухе очищення від пилу, з яким звичайний домашній пилосос не впорається.
02

Тестування хімічного складу

Перевіряється реакція матеріалу оббивки на використовувані засоби для чищення на непомітній ділянці. Даний тест дозволяє з'ясувати, чи не викличе миючий розчин зміну забарвлення або структури текстилю.
03

Обробка виражених ділянок забруднень

Плями обробляються спеціальними засобами для виведення плям, які підбираються з урахуванням типу забруднення і матеріалу оббивки.
04

Нанесення миючого засобу

Розчин наноситься на поверхню за допомогою спеціального обладнання.
05

Екстракторна обробка

Екстракторна машина високої потужності під тиском прибирає залишки пилу, бруду і миючих засобів з поверхні і глибоких шарів оббивки.

Переваги професійного чищення крісел

Виїзна хімчистка крісел володіє чималими перевагами. Її відрізняє:

Ефективність
Сучасні засоби для чищення та засоби для виведення плям, а також використання клінінгових технологій попереджають пошкодження структури матеріалу і гарантують високу якість робіт.
Безпека
До складу миючих засобів входять лише безпечні компоненти, які не принесуть шкоди членам сім'ї та тваринам, і забезпечать збереження оббивки після обробки.
Економічна вигода
Правильний догляд і регулярне чищення дозволять попередити передчасний знос оббивки. Професійна хімчистка крісел допоможе Вам заощадити гроші на покупку нових м'яких меблів.
Комплексний підхід
Вироби піддаються повній обробці: глибокому очищенню поверхонь, складок і боковин, видалення плям професійними засобами від компанії Karcher.
Професійне обладнання
Для очищення меблів використовується потужний пилосос фірми Karcher. Обладнання від цієї компанії дає можливість отримати найкращий результат.
Усунення алергенів і сапрофітів
Особливо це важливо для дітей і алергіків. Позбутися від шкідливих мікробів, які збираються в оббивці, звичайним пилососом неможливо.

Чому краще замовити хімчистку крісла у професіоналів?

Хімчистка крісел в Києві
Професійне чищення крісел на дому

Як і прибирання в будинку, чищення м'яких меблів потрібно проводити часто. Приміщення не буде виглядати чистим, якщо на оббивці будуть помітні плями і забруднення. Однак чистка крісла своїми силами займає багато часу, забирає чимало сил і не завжди приносить хороший результат.

Крім того, при використанні невідповідних миючих засобів існує великий ризик пошкодження оббивки. Нерідко при самостійних спробах омити плями, забруднення просто «розмазується» по поверхні і тільки сильніше в'їдається в оббивку.

Фахівці рекомендують регулярно проводити поточне прибирання і очищати меблі від пилу і шерсті домашніх тварин, використовуючи побутовий пилосос. А для виведення плям і стійких забруднень краще довіритися професіоналам.

Порада! Якщо на оббивці з'явилася пляма, потрібно замовити хімчистку крісел якомога швидше. Оперативна чистка дозволить запобігли глибокому проникненню барвника в структуру матеріалу і дозволить ліквідувати забруднення повністю.

Популярні питання клієнтів

Чи небезпечно проводити професійну хімчистку, якщо в будинку є маленькі діти?

Хімчистка не представляє ніякої загрози для здоров'я дітей і домашніх тварин. Для очищення меблів використовуються сертифіковані гіпоалергенні миючі засоби, що не мають різких запахів і повністю вимиваються водою. Тому проведення робіт в домашніх умовах абсолютно безпечно для всіх членів сім'ї, включаючи тварин.

Хімічна чистка крісла
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: