З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Хімчистка кухонного куточка є прекрасною альтернативою покупці нового предмету меблів. Вона дає можливість значно продовжити термін служби виробу і повернути йому первинний зовнішній вигляд. Навіть у найбільш ощадливих господарів м'які меблі з часом втрачають естетичність зовнішнього вигляду, оббивка накопичує пил, стає затертою, яскраве забарвлення тьмяніє.

Особливо інтенсивно накопичуються забруднення в м'яких куточках, розташованих на кухні - вони вбирають зайву вологу, мікрочастинки жиру і неприємні запахи. При недостатньому очищенні виріб передчасно зношується і господарям доводиться витрачати кошти на перетяжку куточка.

Увага! Самостійні спроби виведення бруду можуть спричинити за собою небажаний результат. На оббивку постійно впливає агресивне кухонне середовище, пил змішується з жиром і глибоко в'їдається в структуру матеріалу. Перед такими плямами звичайна побутова хімія безсила.

Тому якщо Ви бажаєте повернути первісну чистоту і свіжість інтер'єру, видалити плями, що в'їлися і відновити яскравість забарвлення, усунути неприємні запахи, то в цьому випадку необхідна професійна хімчистка.

Ціна хімчистки кухонного куточка в Києві

Ми пропонуємо гнучкий прайс на послуги з виїзної хімчистки всіх предметів меблів. Базові розцінки наведені в таблиці. Остаточна вартість чистки кухонних куточків залежить від різних факторів і узгоджується з менеджером при замовленні послуги. Встановлена за обсягом робіт ціна надалі не змінюється.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка м'яких меблів грн./од.
Диван 1600
Кухонний куточок 1800

Які параметри впливають на вартість послуги?

Чистка кухонних куточків в Києві

Базові розцінки можуть коригуватися в залежності від:

  • Площі поверхні, що очищається. Остаточна вартість послуг клінера складається з кількості предметів меблів і розміру поверхні, що очищається;
  • Типу забруднень. Для видалення специфічних забруднень і стійких плям можливе проведення додаткових робіт, що впливають на ціну хімчистки м'якого куточка;
  • Умов роботи. При наданні виїзних послуг враховуються легкість доступу до предмета меблів і наявність підведення води, включаючи гарячу;
  • Необхідності виїзду за межі міста. Ми надаємо послуги в Києві та за його межами. У разі виїзду майстра за межі міста у вартість робіт включаються транспортні витрати.
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Етапи хімчистки кухонного куточка на дому

Повне очищення м'яких меблів має свою специфіку. Технологія чищення кухонних куточків на дому передбачає наступні етапи:

01

Тестування препарату для чищення

Майстер проводить огляд, визначає склад матеріалу, підбирає рідину для усунення плям професійного класу і перевіряє її реакцію на малопомітній ділянці.
02

Видалення дрібного сміття

Проводиться обробка виробу професійним пилососом з метою усунення пилу і дрібного сміття з поверхні оббивки і важкодоступних місць.
03

Обробка миючими препаратами

На поверхню оббивки наносяться мийні склади професійного класу, що відповідають виду матеріалу і типу забруднення.
04

Промивання матеріалу

Миючий засіб проникає на всю глибину оббивки, і під впливом екстракторної машини виштовхує залишки бруду, після чого майстер промиває м'який куточок чистою водою.
05

Висихання

Промислове обладнання видаляє надлишки вологи. Виріб сохне не більше 10 годин у природних умовах. Процес прискорюється в теплих і добре провітрюваних приміщеннях.

Переваги професійного чищення м'якого куточка

Професійна хімчистка кухонного куточка має цілу низку переваг:

Дотримання технології
Захід проводиться поетапно, із суворим дотриманням технології, важливим моментом якої є попередній огляд з індивідуальним підбором миючого засобу і його обов'язковим тестуванням.
Професійний підхід
Включає в себе детальну обробку, в тому числі швів та інших важкодоступних місць з глибинним проникненням миючої рідини в структуру тканини і наповнювача оббивки, а також усунення патогенних мікроорганізмів.
Збільшення терміну служби виробу
Скупчення бруду і пилу невблаганно ведуть до руйнування волокон матеріалу. Послуги клінерів із застосуванням профільного обладнання очистять оббивку, повернуть їй естетичний зовнішній вигляд і подовжать терміни використання.
Знищення патогенної мікрофлори
Німецьке клінінгове обладнання спільно з дезінфікуючими препаратами від провідних європейських виробників ефективно усувають шкідливі мікроорганізми, включаючи грибок і пилових кліщів.
Видалення плям
Самостійне очищення за допомогою звичайної побутової хімії не може повністю видалити сильні забруднення. Наші майстри використовують спеціалізовані засоби для виведення плям, що допомагає ефективно усунути 95% з них.
Безпека для людей і тварин
Використання сертифікованих гіпоалергенних препаратів, які гарантують повну безпеку. Екстракторні машини ретельно споліскують меблі, видаляючи забруднення і залишки миючих засобів.

Замовити хімчистку кухонного куточка у профі або зробити самому?

Хімчистка кухонного куточка на дому

Підтримувати чистоту за допомогою звичайної побутової хімії і іншими підручними засобами корисно і навіть необхідно. Але такі способи не завжди справляються навіть з простими забрудненнями, залишають розводи і навіть призводять до псування оббивки.

Радикальні заходи у вигляді перетяжки тканини або покупки нових меблів не тільки трудомісткі, але і вимагають серйозних фінансових вкладень. Економічно більш вигідним для сімейного бюджету є виконання робіт професіоналами.

Порада! Найраціональніший і ефективний спосіб вирішення проблеми в даний час - це замовити чистку кухонного куточка в клінінгової компанії. Майстри акуратно видалять олійно-жирові плями, продезинфікують меблі від шкідливих бактерій, делікатно видалять забруднення з уразливих волокон текстилю. А яскравість тканинної оббивки відновиться після застосування професійного обладнання.

Популярні питання про послугу

З якою періодичністю потрібно викликати майстрів для професійної хімчистки?

Глибоке очищення м'яких меблів рекомендується проводити регулярно з періодичністю 1-2 рази на рік. Це набагато практичніше, ніж покупка нових меблів або їх перетяжка. Застосовувані професійні засоби мають пиловідштовхуючі властивості і являються заходами профілактики проти патогенних мікроорганізмів.

Замовити хімчистку м'якого куточка на кухні
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: