З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Професійна хімчистка ковроліну вважається найбільш трудомістким і складним сегментом в сфері клінінгу. На відміну від простого чищення в домашніх умовах, професійні засоби та обладнання можуть видалити до 95% забруднень.

З таким завданням не зможе впоратися простий пилосос і побутова хімія, видаляють не більше 30% пилу. Значна частина бруду залишається в глибині ворсу, створюючи тим самим сприятливе середовище для проживання грибків і бактерій, що є причиною алергічних реакцій і різних захворювань.

Чистити вироби самостійно не рекомендується також і з тієї причини, що в цьому випадку вибір невідповідного миючого засобу або способу очищення може зіпсувати ворс і забарвлення вироби.

Ефективне і безпечне видалення бруду, знищення мікроорганізмів, виведення застарілих плям - все це можливо тільки з використанням спеціалізованого обладнання та хімії.

Співробітники клінінгових компаній володіють достатнім досвідом і знаннями. При виборі методу обробки і миючого засобу вони враховують матеріал вироби, тип і ступінь забруднення, інші нюанси.

Ціни на хімчистку ковроліну

Послуги хімчистки мають стандартні розцінки в залежності від площі та текстильної основи покриття, ступеня забрудненості та наявності плям. Підсумкова ціна хімчистки ковроліну за кв. м залежить від його загальної площі. Вартість за м2 вказана в таблиці нижче.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка ковроліну грн./м2
1-50 м2 від 60
51-100 м2 від 55
101-200 м2 від 50
201-300 м2 від 45
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання
Результати нашої роботи
Ми рекомендуємо проводити хімічну чистку ковроліну не менше одного-двох разів на рік. Така процедура допоможе не тільки привести килимове покриття до охайного зовнішнього вигляду, але і продовжить термін його експлуатації.
Виріб після нашої роботи
Ковролін до хімчистки
Ковролін після чистки
Хімчистка ковроліну в Києві

Етапи професійного чищення ковроліну

Клінери проводять професійну хімчистку ковроліну в суворій послідовності:

01

Підготовка

На даному етапі відбувається усунення крупного сміття та пилу із застосуванням вакуумного пилососа, видаляється шерсть, сліди від жувальної гумки і т.д. Важливо розм'якшити килимове покриття, щоб воно могло прийняти необхідну кількість миючого засобу.
02

Нанесення миючих засобів

Рівномірне нанесення миючого складу на поверхню із застосуванням роторно-дискової машини фірми Karcher. Засіб проникає вглиб структури покриття, відокремлюючи бруд і розщеплюючи його на дрібні частинки. Перебуваючи під тиском, препарат розподіляється по всій поверхні, очищає її, освітлює затоптані темні ділянки. Потім за допомогою пилососа він всмоктується назад.
03

Усунення локальних забруднень

На цьому етапі ми обробляємо найбільш забруднені ділянки, що не були вичищені при попередній обробці. Справа в тому, що особливо сильні плями і бруд не завжди піддаються звичайному вологому прибиранню або пилососу. При локальній хімчистці ми приділяємо особливу увагу кожній плямі і використовуємо засіб для виведення плям і заморозку.
04

Промивання ковроліну

Виконується за допомогою спеціальної екстракторной машини. Такий прилад витягує залишки хімії і бруду. Процедура при необхідності проводиться кілька разів, що робить підлогове покриття абсолютно чистим і трохи вологим, після чого йому необхідно просохнути протягом деякого часу. При цьому клейова основа залишається сухою.

Чому краще замовити хімчистку ковроліну у професіоналів?

Професійна хімчистка ковроліну

Самостійна обробка із застосуванням побутової хімії, включаючи Vanish, не допоможе досягти якісного результату. Ефективність збирання залежить від використання спеціалізованого обладнання, без якого неможливо повністю видалити забруднення.

Увага! Чистка своїми силами дає тільки поверхневий ефект і не забезпечує повне очищення всіх верств. Що залишилися в ворсі пилові частинки і побутова хімія призводять до руйнування матеріалу, служать джерелом поширення хвороботворних мікроорганізмів, завдаючи шкоди здоров'ю.

При щотижневої прибирання досить застосування звичайного пилососа, але для виведення складних плям рекомендується замовити виїзну хімчистку ковроліну в клінінгової компанії.

У разі самостійного опрацювання з використанням побутової хімії або за народними рецептами в основному результат виявляється негативним, і навіть екстрена допомога професіоналів не завжди зможе потім врятувати зіпсований покриття.

Результатом неправильної прибирання в домашніх умовах є розлучення, втрата початкового кольору, різкий запах побутової хімії. Перезволоження тягне за собою появу цвілі, покриття деформується, а невідповідні матеріалу хімічні засоби порушують структуру текстильної основи.

Переваги чистки ковроліну на дому

Послуги якісної хімчистки ковроліну на дому зручні з багатьох причин:

Професійна хімія
Використання спеціалізованого обладнання і чистячих складів професійного класу, що відповідають типу килимових покриттів.
Економія часу
Досягнення ефективного результату за кілька годин, при цьому Вам не потрібно знімати покриття і доставляти його в хімчистку, витрачаючи свої сили і час.
Не потрібне транспортування
Важливим фактором є виключення можливості пошкодження килимового покриття при його транспортуванні в пункт очищення.
Екологічна безпека
Клінінгова компанія використовує засоби для чищення, безпечні не тільки для виробів, але і для дітей і домашніх улюбленців.
Відновлення кольору
Застосування речовин, що відновлюють природні кольори матеріалу і повністю видаляють забруднення без ушкодження структури.
Безкоштовні консультації
Досвідчені фахівці безкоштовно нададуть експертні консультації з питань правильної експлуатації килимових покриттів в домашніх умовах.

Як часто потрібна виїзна хімчистка?

Йдеться саме про роботу профільних фахівців. Збирання звичайним пилососом слід проводити регулярно, але з обов'язковим періодичним доповненням її послугами досвідчених клинеров.

Регулярність хімчистки знаходиться в прямій залежності від ступеня прохідності приміщень:

  • Звичайну хімчистку з виїздом на будинок рекомендується проводити не менше двох рази за рік. Така періодичність достатня щоб підтримувати чистоту покриття і продовжити терміну його служби;
  • Набагато частіше необхідно проводити хімчистку в офісних приміщеннях через великий прохідності і наявності «протоптаних» зон, що вимагають підняття ворсу і усунення складних плям. В офісній будівлі рекомендується замовляти виїзну хімчистку щомісяця, а якщо прохідність велика - два рази на місяць.

Порада! Не слід відкладати виклик клинеров, особливо якщо стійкі плями з'явилися недавно. Свіжі плями, яким не більше трьох днів очистити набагато легше. Залишені на довгий час в'їдаються сліди псують структуру вироби і порушують презентабельність зовнішнього вигляду.

Методи хімічної чистки ковроліну

Екстракторний пилосос Karcher

Співробітники приїжджають на об'єкт, де визначають розмір покриття і матеріал його виготовлення, інтенсивність і концентрацію забруднень. За результатами проведеного аналізу визначається технологія хімічної чистки ковроліну, необхідне обладнання та чистильні препарати:

  1. Суха обробка. Усунення пилу і брудних слідів за допомогою щітки або пилососа. Таку прибирання можна проводити вдома самостійно, але не всі види забруднень знімаються. Стійкі і глибокі плями вимагають ретельне вологе хімчистку, тому ефективніше і безпечніше користуватися послугами клінінгової компанії;
  2. Вологе (екстракторного) очищення. Метод рекомендований для виробів з синтетичних волокон, коли до складу входить не менше 15% синтетики. На поверхню рівномірно наноситься миючий склад, який розщеплює на частинки самі застарілі забруднення. Обладнання, що використовується - екстракторного і роторно-дискова машини. При такому методі відбувається видалення не тільки глибоких забруднень, але і невидимих оку частинок пилу, пилових кліщів і інших патогенних мікроорганізмів.

Чому хімчистку потрібно проводити регулярно?

Виїзна хімчистка на дому

Крім того, що несвоєчасне прибирання погіршує зовнішній вигляд ковроліну і знижує початкові характеристики, слід в першу чергу позначити бактеріальну проблему, що робить вплив на здоров'я.

Найякісніші побутові пилососи не можуть прибрати все сміття з ворсу, який з часом стає джерелом бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Пилові кліщі, віруси і мікроби здатні викликати порушення здоров'я, включаючи алергію і порушення сну. Наявність патогенних мікроорганізмів призводять до хвороб дихальних шляхів та інших серйозних захворювань.

Ми рекомендуємо користуватися послугами професіоналів регулярно, особливо у випадках, коли:

  • Тривалий час не проводилася чистка ковроліну, він втратив привабливість зовнішнього вигляду і яскравість забарвлення;
  • Є застарілі забруднення або свіжі важко виводяться плями від їжі, напоїв, сліди від будівельних розчинів, від яких важко позбутися самостійно;
  • Наявність неприємного запаху від домашніх вихованців або різкого запаху від розливу технологічних рідин;
  • Необхідно відновлення висоти ворсу, видалення слідів клею і прилип жувальної гумки;
  • Нещодавно закінчився ремонт, і осіла будівельний пил повністю не віддаляється простим пилососом.

Увага! Регулярне професійне очищення з правильним підтримує відходом в 2-3 рази збільшують термін служби виробу. Результатом є видалення видимих плям, патогенної мікрофлори і пилових кліщів, що провокують виникнення шкірних захворювань і хвороб органів дихання.

Популярні питання клієнтів

Скільки часу займає робота фахівця?

Тривалість виконуваних робіт залежить від сумарної площі покриття і ступеня забрудненості. В середньому один фахівець за годину може обробити ділянку розміром 25 кв. м.

Виїзна хімчистка килимових покриттів
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: