З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Прозорі, блискучі чистотою офісні вікна підкреслюють респектабельність компанії і позитивно позначаються на іміджі. Тому миття вікон в офісі є важливим фактором, що підтримує належний стан скляного фасаду та інших видів скління.

Миття вікон в офісних будівлях - це досить непроста процедура, яка вимагає від виконавця наявності спеціальних навичок. Доручаючи виконання завдання прибиральницям Ви з великою ймовірністю отримаєте незадовільний результат, на який впливає відсутність знань про класифікацію миючих розчинів, відсутність спеціалізованого інвентарю, страх висоти на верхніх поверхах будівлі.

Застосування побутових склоочисників і інструментів не професійного класу, поряд з відсутністю необхідних навичок, приведуть до того, що на вікнах залишаться плями з зовнішньої сторони, а на склі проявляться розводи, видалення яких затребує додаткових сил і часу.

Для отримання довготривалого та якісного результату краще довірити миття скління професіоналам. Це не тільки позбавить Вас від зайвих турбот, але і гарантує сяючі чистотою вікна при мінімальних витратах.

Ціни на миття вікон в офісі

У вартість робіт клінінгової компанії вже включені спеціалізовані миючі препарати, професійний інструментарій та функціональні технічні засоби. Базові ціни на мийку вікон в офісах Києва наведені в таблиці.

Остаточні розцінки на миття вікон залежать від легкості доступу до вікна, обсягу робіт, ступеню забруднення і розраховуються менеджером на етапі оформлення замовлення.

(мінімальне замовлення на миття вікон в офісах - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Миття вікон і вітрин грн./м2
Сезонне від 50
Після ремонту від 60
Мийка москітної сітки 40 грн./шт.

Що впливає на вартість послуги?

Професійне миття вікон в офісі
  • Обсяг роботи. Враховується не тільки кількість вікон, але і їх розміри: миття великої кількості маленьких вікон за часом триваліше, ніж пари-трійки великих;
  • Доступність. На цінник впливають висота розташування віконних прорізів, можливість підібратися до вікон;
  • Матеріал і конструкція. Якщо вікно відкривається - то його відмити легше. Для деяких подвійних дерев'яних рам потрібно розкривати стулки і мити скло з чотирьох сторін, а не з двох;
  • Ступінь забруднення. Набагато складніше очистити вікна після ремонту, ніж просто після зими.

Ці фактори безпосередньо впливають на вартість миття офісних вікон. У прайс-листі наведено базові ціни, точний розрахунок проводиться в залежності від обсягу та складності робіт. Ціна затверджується до оформлення замовлення і не змінюється в подальшому. Майстер не потребуватиме додаткових доплат!

Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

З яких етапів складається послуга з миття офісних вікон?

01

Очищення рам і профілю

Спочатку відбувається видалення забруднень з укосів, відливів, рам і підвіконь.
02

Очищення скла від забруднень

Спеціаліст з допомогою професійних інструментів видаляє тверді забруднення. Після цього завдає чистячі засоби, які повністю видаляють залишки забруднень.
03

Нанесення миючого препарату

За допомогою спеціальних інструментів наноситься очищуючий препарат, після впливу якого вікна ретельно промиваються водою.
04

Видалення залишків вологи

Залишки миючого засобу і вологи видаляються спеціальної стяжкою (згоном для води).
05

Натирання до блиску

Завершальний етап послуги мийки вікон в офісі включає в себе фінішне протирання скла мікрофіброю, що надає склу ідеальну чистоту і прозорість.

Чому краще замовити мийку вікон в офісі у професіоналів?

Мийка офісних вікон в Києві

Очищати віконні прорізи в офісі рекомендується 3-4 рази на рік. На них осідає пил, атмосферні опади, послід птахів - все це на 30-50% знижує проникнення світла і зменшує результативність роботи співробітників.

На перший погляд процес миття здається не складним. На практиці звернення до професіоналів набагато ефективніше, економніше і раціональніше. Генеральне прибирання в робочих кабінетах проводиться зазвичай раз на рік, тому наведення чистоти в офісі істотно складніше, ніж прибирання квартир і будинків.

Додатковою складністю є нестандартні розміри віконних прорізів. Крім цього, розташування офісів на верхніх поверхах будівель вимагає спеціальної підготовки від виконавця робіт, інакше велика небезпека для ненавченої людини, занадто висока ціна такої самодіяльності. Тому краще замовити мийку вікон в офісі у клінінгової компанії, в якій працюють підготовлені майстри.

Порада! Допомога професіоналів в значній мірі заощаджує Ваш час, так як робота майстрів не заважає офісу функціонувати в звичному робочому режимі. Наші фахівці пройшли підготовку, мають достатній досвід, оснащені обладнанням та устаткуванням професійного класу, використовують сертифіковані миючі препарати, що дозволяє ефективно усунути пил і бруд із дзеркальної і скляної поверхні.

Переваги професійного миття вікон в офісі

Ми виконуємо всі роботи незалежно від поверховості будівлі, матеріалу, з якого зроблені рами, ступеня і типу забруднень. Співпраця з нами має наступні переваги:

Гарантія якості
Послуги надають кваліфіковані майстри, які мають досвід і необхідні знання щодо виконання таких заходів. Застосовуються обладнання, інструменти та миючі склади професійного класу, що ефективно видаляють пил і бруд, в тому числі в місцях зі складним доступом.
Ефективні миючі препарати
Використовуються чистячі засоби, відповідні матеріалу конструкції і типу забруднень. Застосовувані препарати утворюють на склі антистатичний водовідштовхувальний шар, який надовго зберігає ідеальну чистоту поверхні. Звичайна побутова хімія таким ефектом не володіє.
Безпека для здоров'я
Співробітники нашої компанії проходять спеціальну підготовку і здають нормативи з техніки безпеки, включаючи роботу на висоті. Також застосовувані миючі склади мають сертифікати, нешкідливі для здоров'я, не викликають алергії і не мають негативного впливу на рами віконних блоків.
Економія коштів
Послуги професійної мийки офісних вікон в значній мірі заощадять кошти замовника, так як відсутня необхідність розширювати штат співробітників, окремо наймаючи технічний персонал для відмивання скла, та й ціна робіт цілком доступна - по кишені будь-якому невеликому бізнесу.

Популярні питання

Яка тривалість робіт з миття вікон в офісі?

Час виконання робіт залежить від кількості віконних прорізів, їх розміру, виду і складності скління і ступеня забрудненості. На повну очистку віконних блоків в середньому витрачається 2-5 годин. Для точного розрахунку часу професійної мийки та вартості послуги заповніть форму заявки або зателефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Миття вікон в офісах
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: