З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Як дороги з невеликим трафіком, так і сильно завантажені магістралі є джерелом пилу, яка накопичується на балконах.

Це забруднення більш стійкого характеру, тому підтримання чистоти в таких приміщеннях, на відміну від кімнат, розташованих усередині квартири, вимагає певного підходу.

Для миття балконів використовуються спеціальні засоби для чищення. При цьому самостійне проведення робіт в маленькому обмеженому просторі на великій висоті небезпечно. Для миття вікон на лоджії або балконі краще запросити фахівців клінінгової компанії.

Ціни на мийку балконів в Києві

Для стандартних послуг розцінки наведені в базовому прайс-листі. Підсумкова вартість миття вікон на балконі в Києві розраховується в індивідуальному порядку і залежить від ряду факторів.

(мінімальне замовлення на мийку балконів - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Миття вікон і вітрин грн./м2
Сезонне від 50
Після ремонту від 60
Мийка москітної сітки 40 грн./шт.

Які чинники впливають на вартість миття вікон на лоджії?

Миття балконних вікон в Києві

Ціни на виконувані роботи залежать від декількох факторів:

  1. Ступеня забрудненості вікон. Ціна може збільшитися, якщо на склі присутній клейовий склад, затверділі будівельні суміші та інші складні для видалення речовини;
  2. Розміру і кількості склопакетів. Розцінки в перерахунку на 1 кв. м зазвичай нижче для замовлень великих обсягів;
  3. Поверху, на якому будуть проводитися роботи, і обмежень доступу до поверхонь;
  4. Складнощі конструкції вікна, наявності розсувних стулок або решіток, що захищають віконний проріз, які часто збільшують вартість послуги.

Інформація! Будь-яка з перерахованих особливостей не є перешкодою для виконання робіт, але може впливати на трудовитрати і, як наслідок, на ціну.

Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається миття вікон на балконі?

Миття вікон на балконі здійснюється в кілька етапів:

01

Видалення забруднення з рам і укосів

Очищається поверхня підвіконь, укосів і рам як з вуличною боку, так і зсередини. Крім великих частинок пилу при необхідності знімаються наклейки і залишки оздоблювальних матеріалів.
02

Мийка скла

Спеціальний шампунь наноситься на поверхню і змивається чистою водою. Основна частина робіт виконується із застосуванням м'яких губок і серветок, але при необхідності використовуються більш жорсткі щітки і скребки.
03

Видалення вологи

Скляна поверхня протирається насухо за допомогою згону з гумовою кромкою.
04

Полірування

Використовуючи серветки з мікрофібри, що позбавляють від розводів, скло натирається до блиску.

Переваги професійної мийки балконних вікон

Професійні витратні матеріали
При митті балконних вікон ми застосовуємо скребки, паперові та неткані рушники, комплекти з мікрофібри, згони і шубки, перевірені багаторічним використанням.
Безпечні засоби для чищення
Мийка лоджій виконується спеціальними екологічними складами EcoChem італійського виробництва, які неможливо придбати в звичайних побутових магазинах.
Виконуємо роботи будь-якої складності
Наші фахівці мають досвід миття віконних і вітринних конструкцій великої площі, в тому числі вікон з нестандартною конфігурацією та / або на високих поверхах.
Не залишаємо на вікнах розводів
Використання правильних хімічних складів і пристосувань, а також професіоналізм співробітників дозволяють досягати ідеальної чистоти поверхні скла.

Чому краще замовити миття лоджії у професіоналів?

Мийка балконів і лоджій

Скління на балконі зазвичай має більшу площу, ніж склопакети в кімнаті, тому миття лоджій і балконів забирає чимало часу. При цьому якщо з самостійною мийкою внутрішньої сторони скла складнощів у господинь не виникає, то очищення балконного вікна зовні може стати непростим завданням. Це особливо актуально для тих, хто проживає на верхніх поверхах, адже робота на висоті небезпечна, необхідна професійна мийка балконних вікон.

Щоб якісно вимити важкодоступні місця, потрібне спеціальне обладнання, і в подібній ситуації найзручніше замовити мийку вікон на балконі. Це також допоможе оптимізувати витрати часу на прибирання.

Увага! Послуга, крім видалення бруду і пилу зі скла, передбачає також догляд за запірної системою віконного блоку, водовідливу, схилами і включає очищення пластикового, дерев'яного або алюмінієвого профілю.

Щоб уникнути пошкоджень застосовуються тільки делікатні хімічні склади з миючої основою без абразивних включень. Для різних матеріалів віконних рам підбираються спеціальні засоби, які дозволяють домогтися не тільки ефективного позбавлення від забруднень, але і захистити поверхні.

Стандартний порядок виконання робіт передбачає знепилювання, обробку миючим розчином і видалення вологи, що гарантує виняткову чистоту і блиск, а також відсутність розводів і плям.

Миття вікон на балконі
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: