З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!
Професійне чищення кутового дивана

Кутовий диван - один з найпоширеніших типів м'яких меблів. Завдяки своїй зручній формі, його часто розміщують на кухні або в їдальні. Тому нерідко на його поверхню потрапляють рідини самого різного походження. Але навіть, якщо оберігати виріб від плям, згодом покриття вбере пил, заяложені і втратить первинний зовнішній вигляд.

Повернути кутовому дивану колишній вигляд власними силами досить непросто. У порівнянні зі стандартним, він володіє більшою площею і незвичайною конструкцією, чистити його довше і складніше. Набагато надійніше звернутися за допомогою до фахівців.

Наша клінінгова компанія виконує хімчистку кутових диванів на дому в будь-який зручний для замовника час. Ми використовуємо професійне обладнання і сучасні мийні засоби, завдяки яким досягається якісний результат.

Засоби для спосіб обробки для кожного виду оббивки підбираються індивідуально. Для забруднень підвищеної складності використовуються для виведення плям, які глибоко проникають в структуру матеріалу без його ушкоджень.

Ціна хімчистки кутових диванів в Києві

Ціна чистки кутового дивана в Києві залежить від декількох факторів: площі виробу, матеріалу оббивки, характеру і вираженості забруднень. Вартість роботи фіксується до початку її виконання і залишається незмінною.

З основними розцінками на послуги можна ознайомитися в нашому прайс-листі.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка м'яких меблів грн./од.
Диван 1600
Диван кутовий 1800
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Як відбувається хімічне чищення кутового дивана?

Виріб обробляється так само, як і стандартні м'які меблі. Але при цьому його обробка займає більше часу. Хімічна чистка кутового дивана включає:

01

Сухе чищення

За допомогою професійного пилососа забирається пил і сміття. Особливості обладнання дозволяють очистити не тільки оббивку, а й видалити забруднення з наповнювача.
02

Обробку шампунем

Для розчинення бруду, за допомогою екстрактора на поверхню наноситься миючий засіб. Окремі плями обробляються засобом для виведення плям, який підбирається відповідно до типу оббивки.
03

Екстракцію

Після повної обробки всіх поверхонь екстракторна машина видаляє залишки миючого засобу разом з розчиненим брудом.
04

Сушку

Вона проходить в природних умовах і займає 8-10 годин. Якщо диван відкидний, краще сушити його в піднятому положенні.

Переваги професійної хімчистки кутових диванів

У порівнянні з побутовою, професійна чистка кутового дивана має низку важливих переваг. Основні з них:

Використання безпечної хімії
Застосовувані нашими майстрами кошти відповідають всім стандартам і нормам. Що доведено випробуваннями, проведеними в дослідницьких центрах.
Відновлення кольору оббивки
Після професійної обробки зношені ділянки стають практично непомітними, їм повертається втрачена яскравість.
Індивідуальний підбір засобів
При виконанні робіт ми користуємося технологічними картами, які дозволяють вибрати реагент відповідно до типу оббивки і характеру забруднень.
Економія часу
Вам не потрібно витрачати час на пошук кращого миючого засобу і докладати зусиль для повернення дивану чистоти. Наші фахівці все зроблять за вас.

Чому краще замовити чистку кутового дивана в клінінговій компанії?

Професійна хімчистка м'яких меблів має суттєві відмінності від самостійного чищення. Ефективно провести клінінг без належних знань і спеціального обладнання підручними засобами практично неможливо.

Хімчистка кутових диванів

Всі господині періодично очищають поверхні м'яких меблів від пилу. Але з часом бруд проникає в наповнювач і створює ідеальні умови для проживання кліщів і різних шкідливих мікроорганізмів. Видалити забруднення з наповнювача під силу тільки професіоналам.

Також практично неможливо самостійно впоратися і з плямами. Використовувані в домашніх умовах кошти не призначені для їх виведення. Застосування непрофесійних засобів нерідко погіршує стан плям і псує покриття. Тому краще замовити хімчистку кутового дивана з виїздом на будинок у фахівців.

Довідка! Ступінь очищення при використанні професійних засобів досягає 95%. Решта 5% припадають на застарілі забруднення неясного походження, які не піддаються повному видаленню.

Щоб досягти стовідсоткового результату, рекомендується проводити регулярне чищення вироби, не допускаючи його сильного забруднення.

Часті питання про послугу

Скільки дивану потрібно часу для повного висихання?

Це залежить від ступеня забруднення і способу чищення. В середньому, меблі сохнуть 6-8 годин.

Хімчистка кутових диванів на дому в Києві
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: