З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наші контакти
Хочете ми зателефонуємо Вам?
Це БЕЗКОШТОВНО!

Хімчистка офісних стільців - відмінний спосіб повернути м'яким меблям охайний зовнішній вигляд, усунути плями і бруд з оббивки і підкреслити позитивний діловий імідж компанії.

Хімчистку стільців в офісі потрібно проводити регулярно - адже через інтенсивне використання кожен день вони піддаються забрудненню набагато швидше домашніх. Оббивка зношується, засалюється, яскравість забарвлення тьмяніє, утворюються плями від пролитого чаю або кави. Через півроку активної експлуатації виробу втрачають первинний вигляд, стають неохайними.

Самостійне очищення не досягає належного ефекту, звичайна побутова хімія не дає якісного результату, а часом призводить до безповоротного псування оббивки, після чого доводиться або перетягувати меблі, або купувати нові. Найбільш простий, швидкий і вигідний спосіб вирішення проблеми - замовити хімчистку стільців у досвідчених клінерів.

Ціна хімчистки офісних стільців в Києві

Базові розцінки перераховані в прайс-листі. Підсумкова вартість хімчистки стільців в офісі залежить від багатьох факторів і узгоджується з менеджером при оформленні замовлення.

(мінімальне замовлення на хімчистку - від 3000 грн.)

Найменування послуги Ціна
Хімчистка м'яких меблів грн./од.
Стілець 100
Крісло 500
Диван 1600
Диван кутовий 1800
Пуф, банкетка 100 - 200
Залиште заявку
Менеджер зателефонує Вам і проконсультує по вартості робіт і термінам виконання

Що впливає на кінцеву вартість послуги?

Хімчистка стільців в офісі

Остаточна ціна чистки офісних стільців залежить від:

  • Загального обсягу роботи, кількості і форми виробів, ступеня забрудненості предметів меблів;
  • Типу і різновиду матеріалу оббивки (чи потребує цей матеріал спеціального догляду);
  • Місця розташування. При виїзді за межі Києва у вартість включаються транспортні витрати;
  • Вибору очищувальних препаратів і необхідності використання додаткового обладнання.

Як відбувається чистка стільців в офісі?

Роботи виконуються в суворій послідовності відповідно до технології очищення текстилю. Повний цикл послуги по хімчистці офісних стільців складається з наступних етапів:

01

Огляд і діагностика

Визначення типу матеріалу оббивки, підбір оптимального способу очищення. Тестування миючого реагенту в малопомітному місці.
02

Видалення сміття

За допомогою потужного вакуумного обладнання відбувається видалення пилу, що скупчився на поверхні оббивки сидіння і спинки.
03

Нанесення миючого розчину

В особливо забруднених місцях застосовуються засоби для виведення плям професійного класу.
04

Промивання стільця

Реагент впливає на бруд, руйнуючи його на молекулярному рівні і виштовхуючи на поверхню. Стілець під високим тиском екстракторної машини промивається чистою водою з видаленням зайвої вологи і залишків миючого розчину.

Переваги професійного чищення офісних стільців

Оперативність
Майстри своєчасно виїжджають в призначене місце і максимально швидко виконують роботу, підлаштовуючись під графік роботи замовника.
Делікатний підхід
Виходячи з типу матеріалу, підбирається відповідний вид реагенту, що ефективно усуває забруднення, не пошкоджуючи оббивку і жорсткі елементи крісла.
Надійні виконавці
Досвідчені клінери проходять навчання і виконують роботи, строго дотримуючись встановленої технології - це гарантує передбачуваний якісний результат.
Безпека для оточення
Застосування сертифікованих гіпоалергенних реагентів з нейтральним запахом абсолютно безпечно для всіх співробітників офісу.

Чому замовляти хімчистку стільців в офісі потрібно регулярно?

Чистка офісних стільців в Києві

Предмети меблів в робочому кабінеті вимагають такого ж ретельного догляду, як і домашні, адже співробітники проводять в офісі не менше третини свого часу. Сміття, що накопичується в оббивці, патогенна мікрофлора і пилові кліщі створюють шкідливий вплив на здоров'я.

Важливо! Самостійна обробка побутовою хімією і підручними засобами залишає стійкий неприємний запах і часто призводять до псування виробів.

Якісне, глибоке і ефективне очищення можливе тільки при застосуванні спеціалізованих розчинів і промислового устаткування. Якщо Ви вирішите замовити чистку офісних стільців в клінінговій компанії Ви отримаєте:

  • Підтримку іміджу і престижу компанії. Коли відвідувачам пропонують брудне крісло, у них складається погане враження про власників офісу. Чистота м'яких меблів свідчить про те, що Ви приділяєте увагу деталям - це надихає до спілкування і співпраці. Регулярна хімчистка підтримує гарний зовнішній стан виробів, освіжає яскравість забарвлення тканини і створює приємне загальне враження;
  • Турбота про здоров'я. Проводячи повний робочий день в офісі, співробітники дихають пилом, що містить мікроби, бактерії і відходи життєдіяльності пилових кліщів сапрофітів. Такий патогенний мікроклімат викликає алергію, підвищує втому, знижує працездатність і провокує різні захворювання. Хімчистка ретельно очищає волокна тканини і наповнювача;
  • Очищення повітря в офісі. Роками брудна оббивка і наповнювач стільців поширюють у повітря накопичений пил і застояні запахи. Персонал звикає і вже не звертає уваги, але відвідувачі відразу відчувають несвіжу атмосферу. Після проведення процедури повітря в приміщенні стає чистішим і свіжим.
  • Продовження терміну служби виробу. Матеріал оббивки вимагає регулярного догляду і грамотного очищення. Без належної турботи і при інтенсивному використанні оббивка зношується раніше, ніж передбачено виробником. Для того, щоб не витрачати кошти на перетяжку або покупку нових меблів, набагато раціональніше періодично замовляти послуги виїзної хімчистки.

Популярні питання про послугу

Скільки разів на рік потрібно проводити хімчистку стільців в офісах?

Фахівці радять замовляти послугу не менше 2 разів на рік, а також орієнтуватися на умови експлуатації меблів. Така періодичність не дозволяє оббивці сильно забруднюватися і діє як профілактичний захід проти хвороботворних мікроорганізмів. Вироби підтримуються в належному стані, повітря очищається від накопичення пилу.

Замовити хімічне чищення офісних стільців
Залишилися питання?
Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться в найкоротші терміни для безкоштовної консультації по телефону.
Графік роботи
З 9 до 19 БЕЗ ВИХІДНИХ
Наша адреса
м. Київ, бул. Лесі Українки, 28
Телефони
© 2005 - 2024 Клінінгова компанія ХОУМ

Вибір мови: